Роботи-пилососи iRobot ROOMBA

Роботи-пилососи iRobot ROOMBA ⇒ підібрати і купити свій робот-пилосос iRobot в Києві www.i-robot.com.ua

Будь-яка техніка, що випускається американською компанією iRobot, проходить жорсткий контроль і безліч перевірок, перш ніж потрапити до споживача, тому, якість продукції завжди відповідає її вимогам. Запатентовані компанією iRobot пристрої вважаються:

  • Зарядна база. Роботи-пилососи iRobot володіють відмінною рисою серед своїх конкурентів - вони перші отримали можливість самостійно знаходити свою базу і повертатися на неї для повного заряду акумулятора. Також після успішного завершення роботи, робот автоматично повертається на станцію.
  • iAdapt. Цією унікальною системою володіють всі роботи-пилососи, які виробляє компанія Айробот. Завдяки такій системі, прилад здатний аналізувати навколишній простір і займатися роботою безпечно і ефективно, за рахунок спеціальних сенсорів.
  • DirtDetect. Це система, за допомогою якої робот-пилосос здатний виявляти сильно забруднені ділянки в приміщенні. Завдяки безлічі датчиків пристрій виявляє ділянку, де накопичилося багато пилу, бруду або іншого сміття і очищає їх з більшою ретельністю. Існують моделі, у яких крім оптичних датчиків забрудненості використовуються ще й акустичні датчики.
  • Протизаплутуюча система. Завдяки даній системі роботи-пилососи iRobot не заплутуються в проводах і інших подібних перешкодах на своєму шляху. Відбувається це наступним чином: якщо пилосос зачепив шнур, то він зупиняє обертання щітками і виплутується. Якщо не вдалося розплутатися робот буде чекати допомоги людини.
  • Віртуальна стіна. Це так звана система обмеження руху, за допомогою якої можна встановити межі прибирання, за межі якої робот не перейде.
  • Віртуальний маяк. Удосконалена функція віртуальної стіни, за рахунок якої збільшується ефективність очищення, так як відбувається координація руху пилососа-робота.
  • Фільтри НЕРА. Це фільтри з сильними очисними властивостями, завдяки яким сміття і пил не потрапляють в повітря, а залишаються в сміттєвому відсіку. Використовуються на всіх моделях Айробот.

Популярними серіями вважаються Braava, Roomba і Scooba. Робот-пилосос iRobot Roomba застосовується для сухого прибирання приміщення, площа якої коливається від 40 до 150 квадратних метрів. Площа очищення залежить від моделі робота. Досить один раз налаштувати графік і апарат самостійно буде очищати всю квартиру або будинок.

Роботи-пилососи iRobot Scooba призначені для вологого прибирання таких покриттів, як плитка, лінолеум, ламінат і паркет. Спочатку робот прибирає з підлоги все сміття і пил, а потім за допомогою форсунок розпорошує миючий розчин і воду, після чого щіткою чистять і миють підлогу. Завдяки вакуумній турбіні високої потужності, брудна вода і зайва волога всмоктується в спеціальний бак.

Роботи-пилососи iRobot Braava мають відмінну особливість-це прибирання, як в сухому, так і у вологому режимі. Такий робот-натирач управляється за рахунок спеціальної навігаційної системи. При сухому прибиранні прилад рухається прямими лініями, а при вологому у вигляді ялинки. Такий рух збільшує ефективність прибирання. Вода для вологого очищення попередньо заливається в спеціальний резервуар, якого вистачає на миття поверхні до 35 квадратних метрів. Як тільки натирач завершив очищення приміщення, він автоматично відправляється на свою станцію і вимикається.

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ