iRobot ROOMBA

iRobot Roomba Combo 113

10 899 грн.

iRobot Roomba Combo - робот пилосос для сухого прибирання з функцією вологого протирання підлоги. Новинка 2021 модельного року, перший із роботів прибиральників формату «2 в 1» від американського виробника iRobot. Прибирає сухе сміття з твердих підлогових покриттів та килимів. Протирає підлогу вологою серветкою з мікрофібри, видаляючи пил та розлучення. Заряду акумулятора вистачає на 110 хвилин роботи. Синхронізується із голосовими помічниками. Доступно дистанційне керування в мобільному додатку через Wi-Fi.


Система прибирання iRobot Roomba Combo
Прибирання сухого сміття
Робот пилосос iRobot Combo проводить очищення у три етапи. Спочатку основна V-подібна щітка піднімає сміття з підлоги, обертаючись по ходу руху робота. У цей час дві бічні щітки підмітають у кутах і вздовж плінтуса. Завершує цикл сухого очищення потужне всмоктування: все зібране сміття потрапляє у контейнер ємністю 450 мл.

Є два режими роботи:
Щоденний – підходить для повсякденного прибирання.
Потужний – використовується для очищення від великої кількості пилу та бруду.
Увімкнути потрібний режим можна у мобільному додатку.


Вологе прибирання
Ця функція реалізована за допомогою бака для води (ємність - 300 мл), і серветки з мікрофібри зі спеціальною текстурою та малюнком. Серветка видаляє пил і залишає розлучень на підлозі. Також можна вибрати один із трьох режимів інтенсивності змочування.


Функціонал iRobot Roomba Combo
Система навігації
Пилосос Roomba Combo орієнтується у просторі за допомогою набору датчиків. Вони допомагають рухатися акуратною, лінійною траєкторією, не зачіпаючи меблі та інші предмети інтер'єру. Робот вміє об'їжджати речі, що лежать на підлозі (проводи та тапочки, наприклад), а також уникати падіння зі сходів. Забирає по Z-подібній траєкторії, не пропускаючи жодної ділянки приміщення. Лінійний рух забезпечує високу якість прибирання.
Віддалене керування у смартфоні
Як і належить пристроям цього класу, робот пилосос iRobot Roomba Combo управляється через фірмовий мобільний додаток iRobot Home. Більше того: ви можете запустити або зупинити прибирання віддалено, оскільки команди передаються через Wi-Fi.

У додатку можна:
Налаштувати розклад збирання
- Синхронізувати пилосос із голосовими помічниками
- Вибрати необхідний режим для сухого чи вологого збирання


Особливості iRobot Roomba Combo

Персональні рекомендації щодо прибирання
Технологія iRobot Genius™ вивчає ваші звички щодо прибирання, та на їх основі створює персональні рекомендації. Виходячи з ваших потреб, робот може порадити додаткові збирання в сезон цвітіння рослин, наприклад, щоб захистити від алергічних реакцій на пилок.
Повернення на док-станцію
Коли заряд знижується до 20%, пилосос iRobot Combo їде на док-станцію, щоб зарядитись. Таким чином, пристрій буде готовий до прибирання у потрібний момент.
Синхронізація з голосовими помічниками
Можна налаштувати синхронізацію з Google Assistant Amazon та Alexa, щоб керувати пилососом за допомогою голосових команд. Це зручно: навіть будучи в приміщенні, вам потрібно лише вимовити одну фразу для запуску циклу очищення. 

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе і вологе прибирання 
Вага робота, кг:1,2 

Код: #2025   

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ