iRobot ROOMBA

iRobot Roomba 692

9 199 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba 692 - новий робот-пилосос в бюджетному сегменті від американського виробника. Використовується для сухого прибирання на твердих і килимових підлогових покриттях. На повному заряді акумулятора може прибрати площу до 60 квадратних метрів (приблизно за 90 хвилин). При низькому заряді самостійно повернеться на зарядну станцію «Home Base» для підзарядки. Також повертається на базу після закінченого циклу прибирання. Управляти пилососом можна через фірмовий мобільний додаток.

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:34 x 9 
Об'єм сміттєзбірника, мл:600 
Серія робота:600 серія
Вага робота, кг:

Код: #1848   

Представляємо iRobot Roomba 692

Робот-пилосос для сухого прибирання.

Характеристики iRobot Roomba 692:

Тип прибиранняСухе
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора1800 мА*г
Час роботиДо 90 хвилин
Час зарядки180 хвилин
Площа прибираннядо 60 кв. м. на одному заряді батареї
Ємність пилозбірника600 мл
Тип фільтраAeroVac 2
УправлінняЧерез Wi-Fi додаток iRobot HOME
Система навігаціїiAdapt® 2.0
Пульт ДУНі
Габарити340*340*9 мм
Вага3 кг
Рівень шуму< 68 дБ

 

ВІДЕО


 

ОПИС


Прибирає сміття з килимів і твердих підлогових покриттів
Модуль основних щіток автоматично регулює свою висоту для максимального прилягання щіток до будь-якого різновиду підлогового покриття, щоб ефективно прибирати як килими, так і інші тверді підлогові покриття.

3-ступінчаста система прибирання та універсальні щітки
Бруд і пил не сховаються від 3-ступінчастої системи прибирання. Вона складається зі спеціально розробленої бічної щітки для прибирання уздовж плінтусів і краю стін, двох основних щіток і вакуумного всмоктування. Бічна щітка для прибирання уздовж плінтусів змітає сміття з кутів і країв в зону прибирання робота. Дві основні щітки обертаються назустріч один одному, щоб підняти бруд, пил і волосся з волокон килима і твердих поверхонь підлоги, а вакуумне всмоктує дозволяє закидати бруд і сміття безпосередньо в бак для сміття.
Інтелектуально орієнтується у вашому домі
Навігаційна система iAdapt використовує набір інтелектуальних датчиків, які допомагають Roomba & reg; 692 приймати більше 60 рішень в секунду, щоб адаптуватися до різних кімнатах вашого будинку і ретельно прибрати підлогу навіть в темряві. Сенсори обриву не дозволять роботу впасти зі сходів, а також уникати місць з перепадами висоти.
Технологія Dirt Detect™
Датчики Dirt Detect™ запускають у Roomba більш інтенсивний режим прибирання в місцях підвищеного скупчення бруду. Наприклад, в найбільш прохідних місцях.
Прибирає по кутах і уздовж стін
Трилопатева бічна щітка Roomba спеціально розроблена і встановлена під кутом 27 градусів, щоб вимітати сміття з кутів і плінтусів, так само є частиною 3-ступінчастої системи прибирання.
Ідеально справляється з шерстю домашніх тварин
3-ступінчаста система прибирання Roomba & reg; відмінно впорається з шерстю домашніх тварин. Волосся або шерсть домашніх тварин, дрібний пил і бруд ефективно вловлюються фільтром AeroVac.
Попросіть Alexa & amp; Google Home запустити або зупинити Roomba
Продовжуйте робити те, що робите. За допомогою програми iRobot або голосового помічника Google Або Alexa просто скажіть своєму роботу прибрати — і вважайте, що це зроблено.
Автоматично стикується і заряджається
Працює до 90 хвилин перед автоматичною стикуванням і підзарядкою. Робот автоматично повертається до зарядної станції Home Base® для підзарядки після закінчення прибирання або при низькому рівні заряду акумулятора.

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ