iRobot ROOMBA

iRobot Roomba 676

7 555 грн.  5 999 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba 676 представник 600-ої серії (6-ого покоління) роботів, які випускає компанія iRobot, в ньому використані новітні розробки в області робототехніки, навігації в приміщенні, вакуумного прибирання. Roomba 676 призначений для сухого прибирання підлогових покриттів: плитки, ламінату, паркету, килимів з коротким ворсом. Пилосос сам повертається на зарядну базу після закінчення циклу прибирання. Ви можете запрограмувати розклади прибирання на тиждень. Управління роботом можливо через додаток iRobot HOME. Румба 676 укомплектований контейнером AeroVac Bin, а обертові з високою швидкістю щітки ефективно збирають сміття в сміттєзбірник, легко виймаються і очищаються. Фільтр тонкого очищення утримує дрібні частинки пилу і алергени. Roomba 676 оснащений системою «антипутаниця», яка допомагає Roomba не застрявати в проводах, шнурах, бахромі килимів. Бічна лопатева щітка дозволяє дуже ефективно чистити уздовж плінтуса і в кутах приміщення. Він також оснащений сенсорами перепаду висоти, розпізнає сходинки, інші перепади висоти і уникає падіння. Робот Roomba застосовує запатентовану систему трирівневої чистки.

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:33 x 9,2 
Об'єм сміттєзбірника, мл:600 
Серія робота:600 серія
Вага робота, кг:

Код: #1655   

Представляємо iRobot Roomba 676

Простота і комфорт.

Характеристики iRobot Roomba 676:

Тип прибиранняСухе
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора1800 мА*г
Час роботиДо 60 хвилин
Час зарядки180 хвилин
Площа прибираннядо 60-70 кв. м. на одному заряді батареї
ПилозбірникЦиклонний фільтр (без мішка)
Ємність пилозбірника600 мл
Габарити340*340*92 мм
Вага3 кг
Рівень шуму55 дБ

 

ВІДЕО


 

ОПИС


Відтирає, піднімає, всмоктує
Комплекс акустичних датчиків в Roomba 676 допомагає йому виявити будь-які скупчення бруду, навіть ті, що звичайному людському оку майже не видно. Робот-пилосос за допомогою своїх датчиків і інтелектуальної системи виявить найвищу концентрацію бруду, а також виконає прибирання в тих місцях, де це потрібно в першу чергу.
Розумна система навігації по вашому будинку
Технологія iAdapt® Navigation використовує повний комплекс датчиків, щоб прокладати шлях всередині будинку і в кутах приміщень. Він завжди знайде правильний шлях і не упустить нічого, що гідно його уваги. Якою б складною не була планування у вашій оселі, Roomba 676 впорається з будь-якими викликами.
Прибирання за розкладом
Чистота і порядок в будинку - результат регулярного і ретельного прибирання. Однак робити це вручну або навіть за допомогою традиційних інструментів не завжди виходить. Roomba 676 надає вам унікальний шанс забути про те, що таке регулярне ручне прибирання. Просто налаштуйте в своєму мобільному додатку iRobot HOME розклад для вашого робота-пилососа, і він буде виконувати все сам, хоч кожен день. Уявіть тільки, ваш будинок сяє чистотою і вражає порядком, але ніяких особливих зусиль для цього не потрібно, достатньо скористатися своїм гаджетом.
Прибирання в кутах і вздовж стін
Roomba 676 здатний автоматично підлаштовуватися під прибирання різних підлогових покриттів: килимів, плитки, твердого покриття або ламінату. Причому може це робити в будь-якому приміщенні по всьому будинку. Відмінна навігаційна система і комплекс датчиків допоможуть роботу-пилососа обійти будь-які перешкоди, знайти і прибрати бруд у важких місцях, включаючи кути і простір біля плінтуса.
Триступенева система прибирання
Робот-пилосос Roomba 676 оснащений знаменитою фірмовою триступеневою системою прибирання, яка допомагає пристрою підібрати, підняти і всмоктати з поверхні навіть найдрібніші частинки бруду практично з будь-якої поверхні: килимів, ламінату або твердого покриття. Допоможуть це зробити і спеціальні обертові щітки.

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ