iRobot ROOMBA

iRobot Roomba 605

6 199 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba 605 представник 600-ої серії (6-ого покоління) роботів, які випускає компанія iRobot, бюджетна модель для сухого прибирання. Набір функцій і якість роботи якраз відповідають поняттю «економ-клас».  Має 2 режими прибирання, з яким справляється непогано, особливо якщо потрібно очистити невелику, але дуже брудну зону.   Дисплей в цій моделі не передбачений. Висота 92 мм дозволяє роботу заїжджати під більшість меблів. iRobot Roomba 605 відмінне недороге рішення для приміщень площею до 60 кв.м. Обсяг сміттєвого контейнера 0.5 літра. Встановлений повітряний HEPA-фільтр, ефективно вловлює дрібні частинки і пил. Тривалість прибирання на одному заряді акумулятора досягає 120 хвилин. У режимі безперервної роботи пилосос Roomba 605 може працювати до 60 хвилин. Потім робот самостійно повернеться на базу для підзарядки. Для повного заряду йому необхідно всього лише 2 години, і прибиральник знову готовий до роботи. iRobot Roomba 605 має енергозберігаючий режим: після повернення на базу всі лампочки і індикатори гаснуть, відбувається тільки процес зарядки.

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:34 x 9,2 
Об'єм сміттєзбірника, мл:600 
Серія робота:600 серія
Вага робота, кг:3,6 

Код: #1855   

Представляємо iRobot Roomba 605

Відмінно впорається з прибиранням

Характеристики iRobot Roomba 605:

Тип прибиранняСухе
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора1850 мА*г
Час роботиДо 60 хвилин
Час зарядки180 хвилин
Площа прибираннядо 60 кв. м. на одному заряді батареї
ПилозбірникЦиклонний фільтр (без мішка)
Ємність пилозбірника600 мл
Тип фільтраAeroVac
Габарити340*340*92 мм
Вага3,6 кг
Рівень шуму61 дБ

 

ВІДЕО


 

ОПИС


Триступенева система збору сміття
Триступенева система збору сміття iRobot Roomba 605 складається з таких компонентів: бічна щітка – призначена для підмітання в кутах, уздовж стін і навколо ніжок меблів; дві основні щітки, які обертаються назустріч один одному - для збору сміття великого розміру; Вакуумна турбіна AeroVac - всмоктує дрібне сміття і пил за принципом традиційного пилососа. Наявність триступеневої системи дозволяє апарату без заплутування прибирати волосся, шерсть домашніх вихованців і рівномірно розподіляти в контейнері все зібране сміття.
Енергозберігаючий режим
iRobot Roomba 605 має енергозберігаючий режим: після повернення на базу всі лампочки і індикатори гаснуть, і відбувається тільки процес зарядки.
Датчики розпізнавання перешкод
Висота робота-всього 9,3 см, що дозволяє йому прибирати в самих важкодоступних місцях, в т. ч. і під меблями. Roomba 605 має вбудовані датчики розпізнавання перешкод, що дозволяє пилососу легко уникати зіткнень з меблями і предметами домашнього вжитку. Також Roomba 605 оснащений сенсорними датчиками висоти, які не дозволять впасти зі ступенів.
Прибирання в кутах і вздовж стін
Roomba 605 здатний автоматично підлаштовуватися під прибирання різних підлогових покриттів: килимів, плитки, твердого покриття або ламінату. Причому може це робити в будь-якому приміщенні по всьому будинку.

 

 

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ