Про роботів iRobot

iRobot Corporation - компанія, яка більш ніж 30-років займає лідируюче місце в роботоіндустрії. iRobot завжди прагне створювати роботів, які надають людям більш розумні способи очищення в їх повсякденному житті. На сьогоднішній день побутові роботи iRobot, є найпопулярнішими у всьому світі. Більше 30 мільйонів домашніх роботів продано по всьому світу. Ці розумні машини прибирають будинки у всіх куточках нашої планети. Розроблені компанією моделі постійно розширюються, оновлюються і вдосконалюються.
 
 

ЯКИЙ РОБОТ-ПИЛОСОС ВИБРАТИ?

 
   Багато покупців в Україні та Києві вже оцінили нові роботи-пилососи iRobot Roomba, Scooba і Braava. Це мініатюрні високотехнологічні помічники, яким будуть раді в будь-якому будинку. Вони ретельно проведуть чистку підлоги і підлогових покриттів від бруду і пилу.
    Роботи можуть обробляти як різні типи килимів і килимових покриттів, так і лінолеум, ламінат, плитка, а також інші види поверхонь. Робот-пилосос не залишає слідів свого перебування, йому можна довірити навіть дороге підлогове покриття або елітний килим. Видалені будуть різні види плям, пил, всілякий сміття.
   Робот-пилосос iRobot Roomba або Braava не потребує програмування або управління. Він сам складає для себе оптимальний маршрут завдяки інтелектуальній системі AWARE™. Якщо на шляху виникає перешкода, пристрій акуратно обходить його і продовжує свій маршрут. Техніка займає небагато місця і працює без підключення до електромережі. Зарядки акумулятора вистачає на 2 години, після чого робот самостійно повертається на платформу для підзарядки.
 
Використання роботів-пилососів iRobot в побуті, заощадить Вам сили і час!

 

 


 

Інструкції у PDF

 

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ