iRobot ROOMBA

iRobot Roomba s9+

48 999 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba s9+  - цілий набір революційних технологій, упакованих в корпус принципово нової конструкції, справляється з прибиранням в кутах і уздовж стін, складає карти вашого будинку і сам викидає сміття. На сьогодні це найбільш інноваційний та раціональний робот-пилосос. Збільшена сила всмоктування допомагає збирати пил і бруд. Технологія Imprint™ допомагає роботу вивчити ваш будинок і адаптуватися до нього, розробивши оптимальний спосіб збирання. Додаток iRobot HOME дозволяє все контролювати: складати графік, налаштовувати свої переваги і вибирати кімнати. Коли Робот-пилосос Roomba® серій i та s закінчить пилососити, він повідомить миючого роботу Braava jet® m6, що можна починати мити підлогу, щоб добитися додаткової чистоти. Roomba® s9+ самостійно спустошує сміттєзбірник, так що вам не доведеться згадувати про прибирання тижнями. Технологія PerfectEdge™ з щіткою для прибирання в кутах нової конструкції дає пилососу можливість ретельно прибратися в кутах і уздовж стін. 99% алергенів, які переносяться пилком і цвіллю, захоплюються і відкачуються роботом в док-станцію Clean Base™, так що вони не можуть потрапити назад в повітря. Додаток iRobot HOME дозволяє все контролювати: складати графік, налаштовувати свої переваги і вибирати кімнати.

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:42 x 40 x 50 
Об'єм сміттєзбірника, мл:550 
Вага робота, кг:11,3  

Код: #1854   

Представляємо iRobot Roomba s9+

Автоматичний витяг сміття

Характеристики iRobot Roomba s9+:

Тип прибиранняСухе
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора3300 мА*г
Час роботиДо 120 хвилин
Час зарядки180 хвилин
Площа прибираннядо 185 кв. м. на одному заряді батареї
Система збору сміттяAeroForce™ + Carpet Boost, пристрій автоматичного видалення бруду Clean Base™
Тип контейнераМиється сміттєвий бак
Ємність пилозбірника550 мл
Тип фільтраHEPA
УправлінняЧерез Wi-Fi або кнопки на панелі
Віртуальна стінаТак
ТаймерТак
Система навігаціїiAdapt® 3.0 Navigation з технологією vSLAM®
Програмування розкладу прибирання та автостартуТак
Обмежувач руху Dual Mode Virtual Wall BarrierТак
Звіти з прибирання з картою покриттяТак. (технологія Imprint™ Smart Mapping)
Антиалергенна системаантиалергенна система з пакетами AllergenLock™
Висота подоланих перешкод2 см
Обмін даними з іншими роботамиз роботом-полотером Braava jet m6 (технологія Imprint™ Link)
Налаштування переваг для прибиранняТак. (функція Keep Out Zones)
Повернення на базу, самостійна підзарядкаТак. (функція Smart Charge and Resume)
Габарити420*400*50 мм
Вага11,7 кг
Рівень шуму< 60 дБ

 

ВІДЕО


 

ОПИС


Технологія PerfectEdge™
Технологія PerfectEdge™ виявляє бруд, де б він не ховався, за рахунок конструкції для максимального прилягання до стін і спеціальної щітки для прибирання в кутах, яка допомагає роботу забратися в найвіддаленіші куточки будинку. Вдосконалені датчики постійно сканують простір перед роботом, допомагаючи йому якомога щільніше притискатися до стін і забиратися в кути.

Максимально ефективне на сьогоднішній день прибирання*
3-х ступінчаста система прибирання — це гумові валики-скребки і в 40 разів більш потужне всмоктування**, завдяки чому пилосос прибирає пил, сміття і шерсть домашніх тварин, де б вони не ховалися.


* У порівнянні з роботамиRoomba® 980, e5 и i7
** У порівнянні з системою AeroVac™ пилососа Roomba® серії 600

Прибирає за вами і за собою
Автоматично відкачує вміст сміттєзбірника в спеціальний мішок, який потім можна буде просто викинути. Ємності мішка вистачить, щоб до 30 разів спустошити сміттєзбірник, повний пилу, бруду і вовни, так що вам не доведеться згадувати про прибирання тижнями.
Ефективно чистить килими
Автоматично збільшує всмоктування, щоб глибоко очистити килими, витягнувши з них весь бруд, автоматично регулюючи висоту чистячої головки, зберігаючи подвійні гумові щітки з декількома поверхнями, безпосередньо зчепленими з підлогою.
Знає, де знаходиться, де б він не був
Завдяки сучасній технології навігації vSLAM® робот кожну секунду робить понад 230-400 вимірів, а чотирьохядерний процесор з частотою 1,3 ГГц створює на їх основі точну карту вашого будинку.
Система захисту від алергенів
Робот Roomba s9 + оснащений системою захисту від алергенів. 99 % алергенів, які переносяться пилком і цвіллю, захоплюються і відкачуються роботом в док-станцію Clean Base™, так що вони не можуть потрапити назад в повітря.

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ