iRobot ROOMBA

iRobot Roomba i7

21 799 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba i7 представник нової генерації роботів для сухого прибирання підлоги, що випускаються компанією iRobot. Нова конструкція вакуумної системи Roomba i7 дає йому 10-кратну перевагу в силі всмоктування в порівнянні з моделями Roomba 600 серії. Валики-скребки мають неоднаковий дизайн лопатей. Завдяки розбіжності «кроку протекторів» вони дуже ретельно чистять підлоги, гарантовано захоплюючи все від крупного сміття до дрібного пилу. Високоефективний фільтр з матеріалу з особливими властивостями вловлює 99% цвілі, пилку, кліщів і різних алергенів. Roomba i7 – робот-пилосос для повністю автономної прибирання цілого будинку, він самостійно заряджає акумулятор в процесі прибирання, має технологію розпізнавання найбільш забруднених ділянок. Оснащений технологією складання карти місцевості (Imprint ™ Smart Mapping), цей робот прекрасно орієнтується серед приміщень вашого будинку. Ви можете вказати йому, яку з кімнат слід прибрати, і він безпомилково вибере саме ту, що Ви вказали. А з додатком iRobot HOME для смартфона управління роботом-пилососом доступно з будь-якого місця в будь-який час.

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:42 x 40 x 50 
Об'єм сміттєзбірника, мл:400 
Серія робота:i серія
Вага робота, кг:3,9 

Код: #1851   

Представляємо iRobot Roomba i7

Міць і інтелект.

Характеристики iRobot Roomba i7:

Тип прибиранняСухе
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора1850 мА*г
Час роботиДо 120 хвилин
Час зарядки180 хвилин
Площа прибираннядо 150 кв. м. на одному заряді батареї
Система збору сміттяAeroForce™ + Carpet Boost
Ємність пилозбірника400 мл
Тип фільтраHEPA
УправлінняЧерез Wi-Fi або кнопки на панелі
Віртуальна стінаТак
ТаймерТак
Система навігаціїiAdapt® 2.0 + Visual Localization
Пульт ДУНі
Висота подоланих перешкод2 см
Повернення на базу, самостійна підзарядкаТак
Габарити350*350*90 мм
Вага3,9 кг
Рівень шуму< 60 дБ

 

ВІДЕО


 

ОПИС


Прибрати одну кімнату або скрізь
Робот знає ваш будинок, відрізняє кухню від вітальні. Повністю керований вами. Ви можете вибрати: в якій кімнаті він повинен забратися і коли.

Збільшена сила всмоктування
10-кратне збільшення * сили всмоктування бруду, пилу, волосся і шерсті тварин. * У порівнянні з роботами-пилососами Roomba 600 серії.
Подвійні гумові щітки з мульти-рифленою поверхнею
Валики скребки мають неоднаковий малюнок лопатей. Завдяки розбіжності «кроку протекторів» вони дуже ретельно чистять підлоги, захоплюючи все від крупного сміття до дрібного пилу. Замість щетинок, які згинаються і можуть пропустити сміття, наші унікальні гнучкі гумові щітки притискаються до різних поверхонь підлоги, перебуваючи в тісному контакті з дерев'яним або килимовим покриттям, щоб ретельно прибрати ваші підлоги.
Чистота, яку ви відчуваєте кожен день
Наша преміальна 3-х ступінчаста система прибирання дозволяє прибирати і велике сміття, і навіть порошинки, які ви не бачите.
Високоефективний фільтр
Високоефективний фільтр зроблений зі спеціального матеріалу, який вловлює 99% цвілі, пилку, мікроклещей, алергенів, що виділяються собаками, кішками та іншими домашніми тваринами.
Автоматично перезаряджається після прибирання
Працює до 120 хвилин * перед автоматичним стикуванням і зарядкою. * Перевірено на твердих підлогах.

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ