iRobot ROOMBA

iRobot Roomba i3 +

21 999 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba i3+ для сухого прибирання. 3-ступінчаста система збирання для килимів і твердих покриттів. Технологія Dirt Detect. Розумна навігація. Прибирання і складання графіків за допомогою програми. Система захисту від алергенів
Прибирання цілого поверху з картами прибраних ділянок 

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:33,7х33,7х9,2 
Серія робота:i серія
Вага робота, кг:3,4 

Код: #2024   

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ КРАЩОГО ПРИБИРАННЯ

Наша 3-ступінчаста система збирання преміум-класу використовує дві ребристі гумові щітки, а також підйомний механізм всмоктування з 10-кратним збільшеним потоком повітря *, щоб втягувати бруд, сміття і шерсть домашніх тварин з будь-якої поверхні підлоги.
* У порівнянні з системою AeroVac ™ серії Roomba® 600.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА НАВІГАЦІЯ
i3 переміщається по вашому будинку паралельними лініями і будує карту, використовуючи сучасні датчики та інтелектуальні алгоритми.

НОВІЙ ДОДАТОК, НОВИЙ РІВЕНЬ ЧИСТОТИ
Нещодавно оновлене додаток iRobot Home дозволяє поліпшити взаємодію з роботом-пилососом, щоб прибирання стала ще простіше. Насолоджуйтесь функціями, які підходять для вашого життя, включаючи індивідуальні пропозиції за розкладом і сезонні рекомендації, адаптовані до ваших унікальних потреб.

ПРИБИРАННЯ НА ВАШУ ГРАФИКУ
Робот-пилосос вивчить ваш графік прибирань і запропонує варіанти відповідно до ваших потреб. Він також нагадує про те, про що ви, можливо, навіть не замислюєтеся, наприклад про додаткову прибирання під час сезону алергії.

ГУМОВІ ЩЕТКИ, ЯКІ ЗНАЮТЬ ДЕЩО ПРО ПРИБИРАННЯ
Замість щетинок, які згинаються і можуть пропустити бруд, наші унікальні гнучкі гумові щітки адаптуються до різних поверхонь статі, максимально прилягаючи як до дерева, так і до килима, щоб ще ретельніше прибрати підлогу. Ці щітки призначені для того, щоб прибирати шерсть і волосся без заплутування, що робить їх більш зручними в обслуговуванні при щоденному прибиранню. Трехлопастная бічна щітка спеціально розроблена під кутом 27 градусів, щоб змітати сміття з плінтусів і кутів в зону прибирання робота.

Дрімтім!!
Технологія Imprint Link ™ дозволяє синхронізувати роботів Roomba®️ i3 і Braava jet®️ m6 для спільної прибирання - після того як Roomba виконає сухе прибирання, він подасть сигнал для того, щоб Braava помив підлогу. Комбінація сухого та вологого прибирання, без будь-яких зусиль з вашого боку.

ПОЧНИ ПРИБИРАННЯ ЗІ ШВИДКІСТЮ ЗВУКА
Продовжуйте робити те, що робите. За допомогою програми iRobot або голосового помічника Google або Alexa просто скажіть своєму роботу, щоб він почав прибирання - і вважайте, що це зроблено.

ПРИБИРАЄ ТАМ, ДЕ ПОТРІБНО І не заїжджати ТУДИ, КУДИ МОЖНА
Технологія реактивних сенсорів направляє робота, куди він може дістатися і підказує місця, де він не зможе проїхати. Що означає менше застрявання біля меблів і велика швидкість збирання.

БРУД НЕ ПРОЙДЕ!
Запатентована технологія Dirt Detect ™ допомагає вашому роботу знаходити більш брудні місця у вашому будинку, наприклад, місця біля вхідних дверей, і ретельно їх очищати.

ПРОДОВЖУЄ З ТОГО МІСЦЯ, ДЕ ЗУПИНИВСЯ
Не пропускає ні секунди, ні сміття. Коли батарея розряджається, робот повертається на базу для підзарядки і потім відновлює свою роботу.

Сумісний з БАЗОЮ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО СКИДАННЯ СМІТТЯ CLEAN BASE®
Забудьте про пилососі протягом декількох місяців за допомогою Clean Base®, яка дозволяє i3 + автоматично скидати сміття до 60 днів.
* (Clean Base® продається окремо)

За останні 30 років досвіду в галузі робототехніки та постійних інновацій
Як один з піонерів в області робототехніки, компанія iRobot була заснована в 1990 році з метою втілити в реальність ідею про домашніх роботів-помічників. Сьогодні продано більше 20 мільйонів домашніх роботів iRobot по всьому світу, включаючи робот-пилосос Roomba і сімейство роботів-натирачів Braava. Але технології та розробки Robot - це не тільки турбота про поширення роботів. В першу чергу, це турбота про вас, адже iRobot - це найкраще рішення при пошуку способів спростити собі життя і встигнути більше, ніж зазвичай.

iROBOT ROOMBA i3

 • Акумуляторна батарея iRobot® Li-Ion
 • Зарядна база Home Base®
 • Шнур живлення
 • Змінний фільтр HEPA
 • 2 роки гарантії в сертифікованому Сервісному Центрі

Комплектація

 • iRobot® Roomba® і3
 • Акумуляторна батарея iRobot® Li-Ion
 • Зарядна база Home Base®
 • Шнур живлення
 • Змінний фільтр HEPA
 • 2 роки гарантії в сертифікованому Сервісному Центрі
 • Гарантія iRobot не поширюється на збої в роботі, пов'язані з використанням неоригінальних комплектуючих або витратних матеріалів, неавторизованих компанією iRobot Corporation.

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ