iRobot ROOMBA

iRobot Roomba 980

17 099 грн.

Робот-пилосос iRobot Roomba 980 призначений для повністю автономного прибирання цілого будинку. Система побудови карти місцевості і оперативної навігації, робота до 2-х годин на одному заряді акумулятора і самостійна підзарядка, технологія збільшення потужності на килимах і ще багато іншого – це Ваш новий Roomba 980. Використовуйте додаток iRobot HOME для проведення первинної настройки, зміни параметрів і реєстрації вашого робота-пилососа Roomba 980. Встановіть підключення, і ви зможете запускати прибирання звідки завгодно! Додаток iRobot HOME дозволяє вам в будь-який час починати прибирання або задавати його розклад, де б ви не знаходилися. Вперше в роботі-пилососі Roomba була застосована запатентована технологія ‐ візуальна Система Оперативного орієнтування і складання карти (vSLAM), яка реєструє орієнтири, відстежує траєкторію переміщення і запам'ятовує маршрут прибирання. Тому Roomba не сходить з обраної траєкторії і знає, де він вже був.

Лінійка:ROOMBA 
Режим прибирання:сухе прибирання 
Габарити робота, см:35 x 9,1 
Об'єм сміттєзбірника, мл:1000 
Серія робота:900 серія
Вага робота, кг:3,9 

Код: #1856   

Представляємо iRobot Roomba 980

Якісне прибирання всього вашого будинку.

Характеристики iRobot Roomba 980:

Тип прибиранняСухе
Джерело живленняLi-Ion акумулятор
Ємність акумулятора3300 мА*г
Час роботиДо 120 хвилин
Час зарядки180 хвилин
Площа прибираннядо 185 кв. м. на одному заряді батареї
Система збору сміттяAeroForce™ + Carpet Boost
Ємність пилозбірника1000 мл
Тип фільтраHEPA E11
УправлінняЧерез Wi-Fi або кнопки на панелі
Віртуальна стінаТак
ТаймерТак
Система навігаціїiAdapt® 2.0 (vSLAM) + Visual Localization
Пульт ДУНі
Висота подоланих перешкод2 см
Повернення на базу, самостійна підзарядкаТак
Габарити350*350*91 мм
Вага3,9 кг
Рівень шуму< 60 дБ

 

ВІДЕО


 

ОПИС


У бруду немає шансів
Прибирає більш ретельно і може працювати на одній зарядці довше, ніж будь-коли. Roomba чистить всі види підлогових покриттів і навіть проникає під меблі.

Навігаційна система iAdapt
Використовує високоефективну схему прибирання і повний набір сенсорів для побудови карти місцевості і адаптації в умовах реального приміщення (з безладом і меблями) для повного охоплення всієї площі прибирання.
Візуальне орієнтування
Roomba 980 охоплює прибиранням всі приміщення вашого будинку, розташовані на одному поверсі, завдяки запатентованій візуальній системі Оперативного орієнтування і складання карти (vSLAM), що реєструє орієнтири, відстежує траєкторію переміщення і запам'ятовує маршрут прибирання. Тому Roomba 980 не сходить з обраної траєкторії і знає, де він вже був.
Підзарядка і відновлення прибирання
Якщо акумулятор робота розрядився, а приміщення ще не до кінця прибрано, то робот самостійно відправиться на зарядну база Home Base® для дозарядки, а після продовжить прибирання. Таким чином, він здатний прибрати практично необмежену площу з перервами для підзарядки.
Режим чищення килимів
Автоматично до 10 разів збільшує потужність нового двигуна Gen3 на килимах і килимках, там, де ховається бруд.
Технологія прибирання AeroForce™
У Roomba 980 реалізована технологія прибирання Aeroforce з використанням двох, які обертаються назустріч один одному валиків-скребків, що забезпечують найбільш ефективну чистку. Ця технологія вперше була представлена в 800-й серії Roomba.
Натисніть кнопку CLEAN, перебуваючи в будь-якому місці
Встановіть контакт з Roomba і одним натисканням почніть прибирання з будь-якого місця.
Бачить будь-які перешкоди
Набір сенсорів Cliff Detect дозволяють Roomba уникати сходів і будь-яких інших перешкод.
Очищає, перш, ніж виявити
Система Tangle-free AeroForce™ дозволяє використовувати гумовий протектор для очищення сміття для будь-яких підлогових покриттів.
Забезпечує більше сили, де це можливо
AeroForce Gen 2 забезпечує до 5 разів більше (на відміну від 2-х попередніх моделей Roomba 980) повітря а функція Gen А3 забезпечує збільшення потужності в10 разів (на відміну від 2-х попередніх моделей Roomba 980) для очищення килимів.

Інші товари з категорії iRobot ROOMBA

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ