Роботи для підлоги ECOVACS

ECOVACS DEEBOT DM88 White/Silver

9 999 грн.

ECOVACS DEEBOT DM88 White/Silver M88 без проблем підмітає і протирає підлогу за допомогою додаткової насадки з мікрофіброю і баком для рідини. Завдяки цьому, очищення підлоги проходить більш якісно.

Лінійка:DEEBOT 
Режим прибирання:сухе і вологе прибирання 
Габарити робота, см:7.75 x 34 x 34 
Об'єм сміттєзбірника, мл:380 
Вага робота, кг:4,2 

Код: #2028   

Представляємо ECOVACS DEEBOT DM88 White/Silver

Багатофункціональний гаджет з функцією вологого протирання підлоги

Протирання або навіть вологе прибирання

У робота є кілька режимів для очищення. При необхідності, можна зволожити мікрофібру, яка кріпитися з задньої частини робота, щоб отримати не тільки сухе, але і вологе прибирання. Завдяки насадці прямого всмоктування, очищення підлоги від волосся, вовни та іншого бруду буде проходити без зайвого клопоту.

Багатоетапна система прибирання

DM88 без проблем підмітає і протирає підлогу за допомогою додаткової насадки з мікрофіброю і баком для рідини. Завдяки цьому, очищення підлоги проходить більш якісно.

 

 

V-подібна основна щітка

V-подібна щітка добре справляється з брудом і пилом на килимових поверхнях за рахунок вичісування волокон. Це дає моделі DМ88 можливість підтримувати чистоту у всьому будинку з різними покриттями.

Управління голосом зAmazon Alexa

Щоб рухатися в напрямку повної інтеграції Deebot з розумним будинком, Ecovacs реалізували сумісність з голосовими помічниками. Тепер DEEBOT DM88 підтримує управління з Amazon Alexa. Для виконання прибирання необхідно дати голосові вказівки про час сеансів очищення або призначити області.

 

 

Розумний маршрут прибирання DeeBot DM88

Розумний маршрут, оптимізований для важкого прибирання підлоги, гарантує, що DМ88 справляється з серйозними забрудненнями слідуючи вперед і назад до повного очищення плям на підлозі.

Здатний очищати будь-які плями

Незалежно від типу забруднення на вашій підлозі, DM88 обладнаний для боротьби з ним. Завдяки взаємозамінному всмоктуючому входу і режимам вибіркового очищення, DM88 завжди може очищати ваші підлоги від волосся, бруду і сміття кожен раз в заданому напрямку.

Очищення підлоги від шерсті і волосся

Завдяки насадці прямого всмоктування, модель M88 ефективно прибирає шерсть домашніх тварин, також добре справляється з брудом і сміттям, що робить дану модель ідеальним придбанням для користувачів з домашніми тваринами.

Режими роботи Робота DEEBOT DМ88

Для максимально ефективного прибирання можна використовувати різні режими, а саме: Auto (автоматичний режим для загального очищення підлоги), режим Single Room (видалення бруду в одній кімнаті), Edge( режим роботи по краю кімнати), Spot (режим для інтенсивного точкового прибирання) і Max (режим для найстійкіших забруднень).

Запуск прибирання з будь-якої точки світу в будь-який час

Робот для прибирання DeeBot створений для автоматичного прибирання, незалежно від знаходження будинку людини. При необхідності, в будь-який момент можна запустити робота через фірмовий додаток ECOVACS з будь-якої точки світу. Коли заряд акумулятора закінчується, робот автоматично повертається на базу. Програмуйте прибирання за розкладом на кожен день і приходьте завжди в будинок з чистою підлогою.

Нагороди за інновації та дизайн

Дана модель удостоєна уваги світової виставки з інновацій та дизайну iFA 2016. Це стало можливо за рахунок власних розробок компанії і багаторічного досвіду роботи.

Автоматична зарядка

DeeBot - це розумний помічник. Коли заряд батареї падає, робот автоматично повертається до док-станції на підзарядку. Також, автоматична зарядка відбувається після кожного повного циклу прибирання.

Технологія виявлення перешкод

Вбудовані лазерні датчики анти-зіткнення допомагають роботу орієнтуватися в просторі і проводити прибирання без шкоди для меблів. Додатково, для страховки, є м'який бампер амортизації, так як прозорі матеріали не розцінюються як перешкода.

Технологія визначення перепадів висоти

Безпечне переміщення робота по всій площі будинку забезпечено додатковими датчиками анти-падіння, що дає можливість прибирання навіть навколо сходів без ризику падіння DeeBot.

Високоефективний фільтр

При збиранні, робот DM88 не тільки очищає підлогу від сміття, але і зменшує кількість шкідливих елементів в повітрі. Це можливо за рахунок багатоетапного фільтра, що знаходиться в контейнері для сміття.

 

Характеристики ECOVACS DEEBOT DM88:

Розмір34х34х7,5 см
Вага4,2 кг
АкумуляторNi-MH, ємністю – 3 000 мА*год.
Номінальна потужність30 Вт
Час роботи90 хв.
Час зарядки300 хв.
Площа прибирання150 кв.м.
Тип прибиранняСухе / вологе
Режими5: Auto, Intensive, Spot, Single, Room, Edge
ПилозбірникЦиклонний фільтр, ємність – 380 мл
Фільтрація повітряНЕРА-фільтр
Потужність всмоктування30 Вт
Рівень шуму60 дБ
ДатчикиВиявлення перешкод, перепаду висоти
Висота подолання порогів18 мм
Установка на зарядкуАвтоматична
Пульт ДУє
Управління зі смартфонає
Таймерє

 

ВIДЕО


 

Інші товари з категорії Роботи для підлоги ECOVACS

робот-пилосос, iRobot, Roomba 976, купити, Київ